به سایت شرکت مهندسی نوین انتقال ایرانیان خوش آمدید

آدرس
شهرک صنعتی شمس آباد نارنجستان گلبرگ 10

درباره ما

شرکت مهنا شرکت نوين انتقال ايرانيان (مهنا) از سال 1381 فعاليت خود را در زمينه توليد يراق آلات پستهای برق، خطوط انتقال و فيبر نوری آغاز نموده است.

شرکت مهنا از سال 1386 به منظور توسعه فعاليتهای خود اقدام به ايجاد واحد طراحی و مهندسی نموده است و هم اکنون کليه امور طراحی، توليد و کنترل کيفی يراق آلات پستهای فوق توزيع در محدوده 63 تا 400 کيلو ولت در اين شرکت انجام می شود. مجموعه وسيعی از آزمايشها و تايپ تستها مطابق با استانداردهای معتبر و زير نظر مشاوران و کارفرمايان مختلف در آزمايشگاههای معتبر داخلی و خارجی انجام شده است که مؤيد قابليت اطمينان، پايداری و دوام بالا، کيفيت عالی و قابليت نصب آسان محصولات مهنا می باشند.

کلمپ و کانکتور و يراق‌آلات شرکت مهنا به ‌گونه‌اي طراحي شده اند كه:

تنش‌هاي مكانيكي ناشی از مراحل نصب، تعمير و بهره‌برداري، عبور جريان‌هاي طراحي شامل جريان اتصال كوتاه، تغييرات دما و شرايط محيطي را به خوبي تحمل نموده و موجب صدمه ‌ديدن هادي‌ها و تجهيزات نمی شوند.

مشخصات الكتريكي مطلوب و كروناي كنترل‌ شده‌اي را در محدوده مجاز دارا می باشند.

انجام عمليات اجرايي بر روي آنها (آماده‌سازي، نصب، تعمير و تعويض) به راحتي امكان‌پذير می باشد.

بدليل نوع طراحی و کيفيت مواد بکار رفته، عملکرد بسيار مطلوبی در عبور جريانهای الکتريکی با حداقل افت ناشی از افزايش دما، دارند.

محدوده وسيعی از کارفرمايان دولتی و خصوصی و مشاوران به محصولات مهنا اعتماد نموده اند که از آن جمله می توان به شرکتهای برق منطقه ای، شرکتهای دارای مجوز احداث پست از توانير، کارخانجات فولاد و سيمان نام برد.

دامنه فعاليت مهنا شامل مشاوره، محاسبه و توليد کلمپ و کانکتور و يراق آلات بر اساس طرح کلی (Layout) پست، انجام امور طراحی و مهندسی مربوطه و بازديد از سايت به منظور ارائه محصول منطبق با نياز مشتريان می باشد. کليه محصولات اين شرکت از بهترين مواد اوليه تهيه می گردد و اتصالات طرف دوم تجهيزات و انواع گريسهای هادی و آنتی سيز در صورت نياز به همراه محصولات مهنا قابل ارائه می باشد.

انعطاف پذيری و کيفيت مجموعه مهنا باعث شده است تا محصولات اين شرکت کاملاً مطابق با نيازهای کارفرمايان و مشاوران باشد. مهندسان و پرسنل فعال و آموزش ديده مهنا قادر به ارائه پيشنهاد و راه حل به منظور افزايش راندمان و بهبود عملکرد در طراحي کلمپ و کانکتور و يراق آلات می باشند.

شرکت مهنا نيازهای فوری کارفرمايان خود را حداکثر ظرف مدت 48 ساعت در محل اجرای پروژه تحويل می دهد.

شرکت مهنا کليه محصولات خود را از زمان تحويل به مدت 2 سال گارانتی می نمايد. همچنين بصورت مادام العمر خود را ملزم به تأمين کسری کلمپهای پروژه های تحويلی و اقلام يدکی آن می داند.